وبلاگ

عقیق

سایت عقیق سایتی آموزشی, تفریحی و سرگرمی برای تمامی افراد خانواده

یک میز و سه شکل

ایرانی‌ها همه جای دنیا به مهمان‌نوازی معروف‌اند. درب خانه شان همیشه باز و سفره‌شان همیشه پهن. شاید شما هم بارها و بارها هنگام‌ پذیرایی از دوستان و آشنایان، به مشکلی به نام کمبود جا یا کمبود فضا برخورده باشید. این هفته و در این ستون می‌خواهیم میزی را به شما معرفی کنیم که هم فضای کمی را اشغال می‌کند و هم به هنگام زیاد شدن مهمانان می‌توانید از آن به بهترین شکل استفاده کنید.
یادتان باشد که چیدمان در آپارتمان‌های کوچک امروزی نیاز به استفاده بهینه از کمترین فضاها را دارد و این یکی از بزرگ‌ترین اصول در دکوراسیون داخلی محسوب می‌شود. شاید تعداد اعضای خانواده شما زیاد باشد و اتاق کافی هم برای فضای غذاخوری نداشته باشید، ولی با استفاده از میزهای gateleg این مشکل شما به طور قابل توجهی حل می‌شود.
در تصویر اول، اتاق غذاخوری را مشاهده می‌کنید که در بهترین حالت در اطراف میز می‌توان شش عدد صندلی گذاشت.
میزی را که در این تصویر مشاهده می‌کنید به نام gateleg table است. این میز دارای این قابلیت است که از دو طرف جمع می‌شود و در موارد لازم به کوچک‌ترین شکل در می‌آید و فضای کمی را هم اشغال می‌کند.
اگر از آن دسته خانواده‌های شلوغ و پر رفت و آمد هستید، این میز می‌تواند برای شما بهترین انتخاب باشد و تنها به هنگام صرف غذا آن را باز کرده و از آن استفاده کنید و در بقیه اوقات، فضای کافی برای رفت و آمد و انجام کارهای روزمره داشته باشید.
در تصویر دوم، مدل جمع شده این میز را می‌توانید ببینید، این میز با پایه‌های متحرک، قابلیت بزرگ و کوچک شدن را دارد. از نظر دوام و استقامت آن هم می‌توانید کاملا مطمئن باشید، چرا که این میز به گونه ای طراحی شده‌ است که مانند دیگر میزهای ساده قابلیت تحمل وزن اشیای روی میز را داراست.
همان‌طور که در این تصویر می‌بینید، زمانی که میز به حالت جمع شده است فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند، به گونه‌ای که آن را در هر کجا از خانه می‌توانید به راحتی جای دهید.
اگراز آن دسته افرادی هستید که هر از گاهی خانه‌تان شلوغ و پر از مهمان می‌شود، می‌‌توانید از این میز به اشکال دیگری استفاده کنید.
برای مثال در تصویر سوم، این میز به شکل عنصر دکوراتیوی مانند کنسول در آمده و جایی برای گل و گلدان فراهم ساخته است و در ضمن جای زیادی را هم نگرفته است.
با استفاده از این نوع میز در دکور خانه می‌توانید هم به عناصر دکوراتیو خانه اضافه کنید و هم فضای کمکی برای محیط غذاخوری باشد.


خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه سایت عقیق ایمیل خود را در باکس زیر وارد کرده و دکمه ارسال ایمیل رافشار دهد :

تبلیغات
آخرین مطالب
آخرین مطالب بازدید شده
آموزش تعمیرات موبایل پل تیک بان