وبلاگ

عقیق

سایت عقیق سایتی آموزشی, تفریحی و سرگرمی برای تمامی افراد خانواده

ویتامین و پروتئین بهترین درمان آلزایمر

استفاده از ویتامین ها، پروتئین ها و ورزش مهمترین راه مقابله با آلزایمر است. آلزایمر جزو بیماریهای تحلیل برنده مغزی است که به تدریج سلول های مغز را دچار مرگ سلولی می کند.
علائم عصبی و اختلالات مغزی بروز می کند. علت اصلی بروز این بیماری مشخص نیست، ولی برخی عوامل مانند سکته مغزی دراین امر موثر است. این بیماری عمدتا از سن ۴۵تا ۶۰ سالگی ظهور می کند. از ۶۰ سالگی به بعد عملکرد مغز کاهش می یابد. علائم این بیماری کم شدن حافظه نزدیک و کندشدن حرکات است که اعمال شخص با تردید صورت می گیرد و به تدریج اختلالات شناختی به وجود می آید.
سرانجام فرد دچار بی اختیاری در ادرار شده و نهایتا فلج بدن به صورت خشک شدن اندامها، پاها به سراغ بیمار می آید. در خصوص درمان آلزایمر استفاده مناسب از پروتئین ها و ویتامین ها مورد تأکید متخصصان است. همچنین آنها معتقدند زندگی بدون استرس و ورزش می تواند در درمان این بیماری موثر باشد.
هنگامی که سیب را پوست می کنید با دست خود، ماده ارزشمند و ضداکسیدان آن را دور می ریزید. حال آنکه بیشترین مقدار کورستین در پوست این میوه است. آب سیب کمترین مقدار کورستین را دارد. به عبارت دیگر، پروفسوری توصیه می کند که این میوه را حتما با پوست بخورید. سیب سرخ یک میوه مجلسی است و اغلب برای مهمانی ها از این نوع سیب تهیه می کنند. این عادت فرهنگی، یک رفتار کاملا علمی است، زیرا سیب سرخ درمقایسه با سیب زرد و سبز آنتی اکسیدان بیشتری دارد.
پیاز، زغال اخته و… از جمله میوه های دارای کورستین هستند. پس آن عبارت معروف کاملا اساس علمی دارد و خوردن یک عدد سیب، ترجیحا سیب سرخ و آن هم با پوست آن می تواند از افتادن گذار شما به مطب پزشک جلوگیری کند.


خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه سایت عقیق ایمیل خود را در باکس زیر وارد کرده و دکمه ارسال ایمیل رافشار دهد :

تبلیغات
آخرین مطالب
آخرین مطالب بازدید شده
آموزش تعمیرات موبایل پل تیک بان