وبلاگ

عقیق

سایت عقیق سایتی آموزشی, تفریحی و سرگرمی برای تمامی افراد خانواده

مدیریت مراسم عروسی در شبی پراسترس

روز ازدواج از جمله تاریخی‌ترین و به یادماندنی‌ترین روزهای هر شخص در زندگی به حساب می‌آید. اما معمولا به دلیل شکل‌گیری حالات اضطراب‌گونه در زن و مردی که قصد ازدواج دارند، بسیاری از این لحظات شیرین تبدیل به خاطراتی تلخ یا حداقل ناخوشایند می‌شوند. در این مطلب قصد داریم با ارائه برخی نکات کلیدی ضمن تجربه روزی موفق، خاطراتی شیرین از آن داشته باشید. مهم‌ترین کاری که هر عروس و داماد در روز ازدواجشان باید انجام دهند، مدیریت استرس و نگرانی‌های بعضا کاذب آن روز است. به خود بگویید که حجم قابل توجهی از این استرس و نگرانی زاییده افکار شخصی است که شاید به واقع هیچ توجیهی نیز نداشته باشد، یعنی لزومی به مضطرب کردن خود در چنین روز شیرینی نیست. در ادامه تهیه فهرستی از منابع احتمالی ایجاد نگرانی و استرس برای فرد است. یاد‌داشت نکاتی از این دست بد نیست: رفتن به آرایشگاه….. هماهنگ کردن گروه عکاسی و فیلمبرداری….. آماده شده ماشین عروس….. و مسائلی از این دست. ایجاد ترتیب و توالی مشخص میان این عوامل شما را در روز عروسی از بسیاری از مشکلات رها خواهد کرد.
برای آنکه تا میزان قابل توجهی از اضطراب و ناراحتی این روز عزیز بکاهید سعی کنید از نزدیک‌ترین دوستان و خویشاوندانتان کمک بگیرید. گرفتن کمک از آنها در چنین روزی هرگز اشتباه نبوده و بلکه به بهتر برگزار شدن این مراسم منجر خواهد شد. قبول کنید که همواره محدودیت‌هایی در خصوص انجام هرکاری در روز عروسی وجود دارد. این به معنای آن است که همیشه عوامل بازدارنده برای رسیدن به آرزوهای شخصی و رویایی وجود دارد اما این شما هستید که باید بیشترین تلاش را داشته باشید. روز قبل از عروسی خوب بخورید و خوب‌تر نیز بخوابید و حتی صبح آن روز ، ورزش کافی داشته باشید.


خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه سایت عقیق ایمیل خود را در باکس زیر وارد کرده و دکمه ارسال ایمیل رافشار دهد :

تبلیغات
آخرین مطالب
آخرین مطالب بازدید شده
آموزش تعمیرات موبایل پل شرکت سیتاکسیسمونی بلیط هواپیما خدمات مالیاتی خدمات حسابداری تعمیرات موبایل 118 خرید چیلر بازسازی منزل اقدام پژوهی فلزیاب